Chata Jasan 400 m2, 10.900.000 Kč včetně provize

Prodej chaty/ chalupy v Kořenově, okr. Jablonec nad Nisou (6 km od Harrachova).

Třípodlažní celopodsklepený objekt po částečné rekonstrukci, který je v současné době využíván pro pronájem hostům k rekreaci. Celková kapacita 16 osob. Celoroční využití, zimní/ letní/ mimosezónní obsazenost. V přízemí domu se nachází šatna, lyžárna, sauna, obývací pokoj s balkonem, kuchyň, jídelna, WC a samostatná koupelna se sprchovým koutem. V patře je umístěno pět ložnic (1x dvoulůžková, 2x třílůžková, 2x čtyřlůžková)- jeden s balkonem, 2x koupelna, 2x WC. Z chodby v patře výlez na půdu kam vedou sklopné schody. V suterénu místnost s ping-pongem/ kolárna, 2x technická místnost. Objekt je zděný s betonovými stropy, napojený na elektřinu 230/400 V, voda z vlastního vrtu, odpad napojen do obecní kanalizace, vytápění akumulačními kamny popř. krbovými kamny. Částečná rekonstrukce elektrorozvodů, nová plastová okna, krbová kamna. Dům je bezproblémově dostupný i v zimním období- podél domu vede obecní v zimě udržovaná komunikace. V dostupné pěší vzdálenosti zastávka autobusu Praha- Harrachov. Prodej domu včetně kompletního vybavení a zařízení. (vybavení pokojů, nábytek, lůžkoviny, vybavení kuchyně, obývacího pokoje, pračka, myčka- vše co je k provozu domu třeba- včetně sekačky, zahradního traktoru, sněžné frézy atd. atd.) Dále součástí prodeje webová stránka www.chatajasan.cz, www.facebook.com/ChataJasan, rezervační systém, klientská základna, nasmlouvaná ubytování na příští rok- vše pro případné bezproblémové pokračování v provozování objektu. Objekt lze samozřejmě využívat i k soukromým účelům.

Parkování přímo před domem na vlastním nově vybudovaném parkovišti pro 5 automobilů. K nemovitosti náleží cca 1,5 ha pozemků, jedná se o louku, les i trvale travnatý porost.

Na pozemku vedle chaty je kolna/ garáž pro uložení potřebného zahradního a sportovního vybavení. Pro sportovní využití je u chaty vlastní volejbalové, nohejbalové hřiště, trampolína, dětské prolézačky s houpačkami. Venkovní posezení s masivním stolem a lavicemi z jasanu.

Obec Kořenov–“brána” Krkonoš. Svojí polohou Kořenov nabízí dostupnost jak Jizerských hor tak Krkonoš. Ubytovaní v Kořenově poskytuje v létě ideální podmínky pro horskou turistiku a cykloturistiku a v zimě pro sjezdové lyžování, snowbording a běžky. V létě lze celé Jizerky projet na kole a Krkonoše přejít pěšky. V minimálních vzdálenostech (do 10 min. od chaty) naleznete několik známých lyžařských středisek poskytujících sjezdové tratě nejrůznějších obtížností. Nejblíže a nejméně náročná je sjezdovka v Kořenově dále dva vleky a pět sjezdovek v Příchovicích (6 min, 3,3km), sedačková lanovka, vlek a tři sjezdovky v Rejdicích (7min, 4,5km), sedačková lanovka, čtyři vleky a deset sjezdovek v Pasekách nad Jizerou (15min, 10km) a dva lyžařské areály s celkem pěti sjezdovkami nejvyšší kvality ve známém lyžařském středisku Harrachov (7min, 6km). Pro běžkaře Jizerské hory nabízí množství běžeckých tratí.

Kategorie samostaný dům
Typ 16 lůžek
Plocha 400 m2
Podlaží 1-3 podlaží
Cena 10.900.000,- Kč
Poznámka k ceně včetně provize
Adresa Kořenov 34, Kořenov

Kontaktní formulář

Napište aktuální rok